MÖBLER / Bord / Bord 7674648
nr 767 4648
Bord
Med låda, längd: 61, djup: 37, höjd: 47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:26:24
150 kr
150 kr
200 kr